Chi sono

Міжнародний фестиваль Культурної премії

“Tra le parole el’infinito”

"Між словами і нескінченністю"

19-а редакція

Дизайн Cav. Нікола Паон

 

іноземних письменників

(Участь безкоштовна)

 

Метою ініціативи є висвітлення творів та авторів, а також заохочення письма та читання серед нових поколінь.

Дозволяється будь-який літературний жанр (роман, казки, есе, казка тощо)

Ви можете взяти участь, представивши лише коротку історію, робота не може бути більше п'яти сторінок PDF. з перекладом на італійську, в електронному вигляді електронною поштою.

За його особистістю та дозволу на обробку персональних даних мистецтво. 13 Законодавчого указу № 196/2003. Італійське законодавство Термін дії відвантажень 28 лютого 2018 року.

Автори визнають організаторів без будь-якої компенсації, право друкувати на конкурс, стверджуючи, що вони є авторами та власниками відправленої роботи. Участь у конкурсі передбачає повне прийняття цих правил.

Окрім семи найкращих у верхній частині рейтингу, також будуть призи для інституційного та приватного представництва, елегантний номінативний пергамент, роботи не повертаються, журі буде представлено на гала-вечір. Ті, хто не відвідав церемонію нагородження, зможуть замовити свої призи за свій рахунок. Гала-концерт відбудеться у престижному закладі та буде повідомлено всім. Список переможців буде розміщений на веб-сайті нагороди та в цінних антологіях, які будуть опубліковані в нашому веб-сайті в форматі html і boxed. Міжнародний фестиваль Культурної премії.

 

e-mail – nicpao1@libero.it